Tak wygląda teraz centrum Przytkowic

Mieszkańcy Przytkowic będą mieli teraz bardziej komfortowy dojazd do najważniejszych miejsc w wiosce. W centrum oddano do użytku kolejny zmodernizowany odcinek drogi powiatowej. Od początku roku drogowcy ze Starosta wyremontowali już ponad 14 kilometrów swoich nawierzchni.

Remont drogi Przytkowice-Jaśkowice objął 600-metrowy fragment powiatówki, stanowiącej dojazd do najważniejszych miejsc w wiosce, budynku OSP, szkoły podstawowej i pięknego kościoła pw. Przenajświętszej trójcy.

To kolejny wyremontowany odcinek tej drogi. W ciągu ostatniej kadencji wyremontowano już 1,7 km trasy Przytkowice-Jaśkowice. Standard jazdy po drogach utrzymywanych przez powiat wadowicki systematycznie ulega poprawie – mówi radny powiatowy z Kalwarii Zebrzydowskiej, Marek Cimer.