Życzenia z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego

Szanowni Mieszkańcy, drodzy Goście! Przed nami Święta Wielkiej Nocy  – czas triumfu dobra, miłości i życia. Życzymy, aby Wielkanoc przyniosła Wam wiele rodzinnego ciepła oraz radości. Niech te wyjątkowe dni wypełnione będą serdecznością, pogodą ducha i wzajemną bliskością. Zdrowych, pogodnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego!
Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach Zofia Kaczyńska
Starosta wadowicki Eugeniusz Kurdas
Wicestarosta Beata Smolec

***

Jednocześnie już dzisiaj serdecznie dziękujemy mieszkańcom naszego powiatu, parlamentarzystom, samorządowcom, duchownym, przedstawicielom organizacji pozarządowych, instytucji, mediów oraz firm za wszystkie wypowiedziane i przesłane na nasze ręce życzenia wielkanocne. Traktujemy je jako wyraz życzliwości i akceptacji naszej wspólnej pracy. Zapewniamy, że stanowią one dla nas motywację do dalszej służby na rzecz mieszkańców naszego regionu.